
Лобзик Bosch AdvancedCut 50 (0.5 кВт, 50 мм) (06033C8120). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 06033C8120
6 269 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лобзик Bosch AdvancedCut 50 (0.5 кВт, 50 мм) (06033C8120). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.7 кг |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 50 мм |
| Дополнительно | технологія Cut control; безінструментальна заміна пиляльного полотна SDS; система регулювання обертів; здув тирси з робочої поверхні; стальна підошва; відсутність вібрації Low Vibration |
| Кут нахилу / повороту | 45° |
| Кількість коливань / ходів | 0 - 7800 об/хв |
| Напряжение питания | 220 В |
| Мощность | 500 Вт |
| Руків'я | егрономічне D-подібне |
| Ступені маятникового ходу | немає |
| Тип питания | мережевий |
| Тип крепежа | SDS |
- Цена: 6 269 ₴




