
Снегоуборщик электрический AL-KO SnowLine 46E (2 кВт) (112932)
- Нет в наличии
- Код: 112932
9 388 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Снігоочисник електричний AL-KO SnowLine 46E (2 кВт) (112932). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Общие | |
| Вес | 15 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 300 мм |
| Гарантія | 24 |
| Дальність викиду снігу | 6 м |
| Дополнительно | можна керувати однією рукою |
| Матеріал корпуса | ударостійкий пластик; шнека: прогумований метал |
| Мощность | 2 кВт |
| Тип пересування | несамохідний |
| Ширина обработки | 460 мм |
- Цена: 9 388 ₴







