
Ексцентрикова шліфмашина Bosch GEX 40-150 (0.4 кВт, 150 мм) (060137B202). Оригінал
- Нет в наличии
17 282 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ексцентрикова шліфмашина Bosch GEX 40-150 (0.4 кВт, 150 мм) (060137B202). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 2 мм |
| Вес | 2.4 кг |
| Габаритні розміри | 409х148х197 мм |
| Гарантія | 36 |
| Диаметр диска | 150 мм |
| Комплектация | шліфувальний аркуш з кількома отворами C470 Best for Wood + Paint 120 2608608X85, блок мікрофільтрів 2605411233, додаткова рукоятка 2602026177, ключ з внутрішнім шестигранником, шліфувальна платформа 150 мм 2608601335 |
| Кількість коливань / ходів | 11000-24000 ход/хв |
| Мощность | 400 Вт |
| Тип крепежа | Кріплення на липучку |
| Скорость вращения вала | 5500-12000 об/хв |
- Цена: 17 282 ₴





