
Перфоратор Bosch GBH 220 Professional (0.72 кВт, 2 Дж) (06112A6020)
- Готово к отправке
- Код: 06112A6020
4 615 ₴
4 195 ₴
-9%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор Bosch GBH 220 Professional (0.72 кВт, 2 Дж) (06112A6020). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 2.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 334x88x205 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 22 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 24 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 12 мм |
| Діаметр свердління коронкою (бетон, цегла) | 68 мм |
| Энеpгия удаpа | 2 Дж |
| Комплектация | додаткова рукоятка (1619P16286), обмежувач глибини (2603001009), пластиковий кейс |
| Количество ударов | 4800 уд/хв |
| Напряжение питания | 220 В |
| Патрон | SDS-plus |
| Мощность | 720 Вт |
| Режимы работы | свердління, свердління з ударом, удар |
| Скорость вращения вала | 2000 об/хв |
- Цена: 4 195 ₴









