
Аккумуляторная дрель-шуруповерт Bosch GSR 120-LI Professional (12 В, 2х2 А*ч, 30 Н*м) (06019G8000)
- Готово к отправке
- Код: 06019G8000
4 326 ₴
3 828 ₴
-12%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний дриль-шуруповерт Bosch GSR 120-LI Professional (12 В, 2х2 А*год, 30 Н*м) (06019G8000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1 кг |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А*год |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 20 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 10 мм |
| Діаметр шурупів | 7 мм |
| Комплектация | 2 акумулятора Li-Ion, зарядний пристрій, кейс |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 30 / 14 Н*м |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Патрон | 0.8-10 мм, швидкозатискний з Auto-Lock |
| Ступені крутного моменту | 20+1 |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Скорость вращения вала | 0-400 / 0-1500 об/хв |
- Цена: 3 828 ₴









