
Лазерный дальномер Bosch GLM 50-22 Professional (0.05-50 м) (0601072S00)
- Готово к отправке
- Код: 0601072S00
4 479 ₴
3 999 ₴
-11%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лазерний далекомір Bosch GLM 50-22 Professional (0.05-50 м) (0601072S00). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Лазерный диод | 635 нм |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 200 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматичне вимикання | для лазера 20 с / для приладу 5 хв |
| Габаритні розміри | 119x53x29 мм |
| Дополнительно | площа та об'єм, непрямі вимірювання (теорема Піфагора), кут нахилу, додавання та віднімання, безперервний розрахунок (трекінг), режим розмітки |
| Класс лазера | 2 |
| Комплектация | чохол, батарейки, ремінець, USB-кабель |
| Кількість збережених значень | 10 значень |
| Единица измерения | м / см / мм / фут / дюйм / фути в дюйми |
| Рабочий диапазон | 0.05-50 м |
| Резьба штатива | 1/4" |
| Степень защиты | IP 65 |
| Температура експлуатації | від -10 до +45°С |
| Тип питания | 2 батарейки 1.5 V LR6 (AA) |
| Точность | ±1.5 мм/м |
| Время измерения | 0.5-4 с |
- Цена: 3 999 ₴









