
Дрель ударная Bosch GSB 16 RE Professional (750 Вт) (060114E500)
- Готово к отправке
- Код: 060114E500
8 387 ₴
7 422 ₴
-12%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль ударний Bosch GSB 16 RE Professional (750 Вт) (060114E500). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 16 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 30 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | додаткова рукоятка (2605025190), обмежувач глибини 210 мм (1613001010), чемоданчик (2605438524) |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 18 Н*м |
| Количество ударов | 0-47600 уд/хв |
| Патрон | 1.5-13 мм |
| Мощность | 750 Вт |
| Режимы работы | свердління, буріння |
| Різьба шпинделя | 1/2" – 20 UNF |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Скорость вращения вала | 0-2800 об/хв |
- Цена: 7 422 ₴









