
Виброшлифмашина Bosch GSS 23 A (0.19 кВт, 182 мм) (0601070400)
- Нет в наличии
- Код: 0601070400
3 462 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Віброшліфмашина Bosch GSS 23 A (0.19 кВт, 182 мм) (0601070400). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 1.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 2 мм |
| Габарити платформи | 182х92 мм |
| Габаритні розміри | 318х98х158 мм |
| Гарантія | 36 |
| Комплектация | блок системи мікрофільтрації, шліфлист, картонна упаковка |
| Кількість коливань / ходів | 24000 кол/хв |
| Мощность | 190 Вт |
| Розміри шліфувальної стрічки | 230х93 мм |
| Скорость вращения вала | 12000 об/хв |
- Цена: 3 462 ₴



