
Резиновая полировальная насадка Dremel (462) (6.4 мм, 3 шт.) (26150462JA)
- Нет в наличии
- Код: 26150462JA
463 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гумова полірувальна насадка Dremel (462) (6.4 мм, 3 шт.) (26150462JA). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dremel |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 |
| Допустима швидкість обертання | 30000 об/хв |
| Общая длина | 50 мм |
| Применение | для видалення подряпин на металевих матеріалах, таких як алюміній |
| Внешний диаметр | 6.4 мм |
| Кількість предметів в наборі / пакуванні | 3 шт. |
| Обрабатываемый материал | метал, пластмаса, мармур, сталь, металеві труби, граніт, кераміка |
| Хвостовик | 3.2 мм |
- Цена: 463 ₴


