
Аккумуляторный ударный гайковерт Bosch GDX 180-LI (18 В, 2х2 А*ч, 180 Н*м) (06019G5223)
- Готово к отправке
- Код: 06019G5223
13 254 ₴
11 328 ₴
-15%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний гайковерт Bosch GDX 180-LI (18 В, 2х2 А*год, 180 Н*м) (06019G5223). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 1.4 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А*год |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс, плавне регулювання обертів |
| Комплектация | 2 акумулятори GBA (1600A001CD), зарядний пристрій AL 18V-40 (1600A019RJ), пластиковий кейс |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 180 Н*м |
| Количество ударов | 3600 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | шестигранник 1/4" |
| Резьба | М6-М14 |
| Скорость вращения вала | 2800 об/хв |
- Цена: 11 328 ₴





