
Фрезер Bosch GOF 130 Professional (1.3 кВт) (06016B7000)
- Готово к отправке
- Код: 06016B7000
6 645 ₴
5 778 ₴
-13%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фрезер Bosch GOF 130 Professional (1.3 кВт) (06016B7000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 3.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 55 мм |
| Габаритні розміри | 272х152х277 мм |
| Гарантія | 36 |
| Комплектация | гайковий ключ; додаткова втулка; цанга 6 мм; цанга 8 мм; паралельний упор; перехідник до пилососа; ролик; центруючий стрижень |
| Мощность | 1300 Вт |
| Цанговий патрон | 6, 8, 1/4" |
| Скорость вращения вала | 11000-28000 об/хв |
- Цена: 5 778 ₴





