
Аккумуляторный ударный гайковерт Bosch GDS 18V-1050 H (2х18 В, 5 А*ч) (06019J8522)
- Готово к отправке
- Код: 06019J8522
29 284 ₴
26 622 ₴
-9%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний гайковерт Bosch GDS 18V-1050 H (2х18 В, 5 А*год) (06019J8522). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 2.9 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс, плавне регулювання обертів |
| Комплектация | 2 акб GBA 18V 5.0Ah (1600A001Z6), зарядний пристрій GAL 18V-40 (1600A019RJ), L-BOXX 136 (1600A012G0) |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 1050 Н*м |
| Количество ударов | 2600 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | квадрат 3/4" |
| Резьба | М10-М24 |
| Скорость вращения вала | 1750 об/хв |
- Цена: 26 622 ₴









