
Кусторез электрический Bosch Easy HedgeCut 55 (0.45 кВт, 550 мм) (0600847C02)
- Готово к отправке
- Код: 0600847C02
4 083 ₴
3 550 ₴
-13%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кущоріз електричний Bosch Easy HedgeCut 55 (0.45 кВт, 550 мм) (0600847C02). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Общие | |
| Вес | 2.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Длина ножа | 550 мм |
| Діаметр гілки | 16 мм |
| Комплектация | кожух для ножа, інструкція, гарантійний талон, упаковка |
| Кількість коливань / ходів | 3400 об/хв |
| Максимальна товщина гілки | 16 мм |
| Мощность | 450 Вт |
- Цена: 3 550 ₴



