
Сабельная пила Bosch GSA 120 Professional (1.2 кВт, 3000 ход/мин) (06016B1020)
- Нет в наличии
- Код: 06016B1020
7 590 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шабельна пила Bosch GSA 120 Professional (1.2 кВт, 3000 ход/хв) (06016B1020). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 3.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 29 мм |
| Габаритні розміри | 475x96x165 мм |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 220 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 20 мм |
| Длина кабеля | 3 м |
| Комплектация | ріжуче полотно S 1 126 BEF Heavy for Metal (2608657395), ключ з внутрішнім шестигранником |
| Кількість коливань / ходів | 0-3000 ход/хв |
| Мощность | 1200 Вт |
- Цена: 7 590 ₴








