
Аккумуляторный ударный шуруповерт Bosch GSB 18V-50 (18 В, 2х2 А*ч, 50 Н*м) (06019H5100)
- Готово к отправке
- Код: 06019H5100
10 805 ₴
9 396 ₴
-13%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний шуруповерт Bosch GSB 18V-50 (18 В, 2х2 А*год, 50 Н*м) (06019H5100). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.45 кг |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А*год |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 12 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 35 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 12 мм |
| Діаметр шурупів | 10 мм |
| Комплектация | 2 акумулятора GBA 18V 2.0 Ah, зарядний пристрій GAL 18V-20, L-Boxx |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 50 / 28 Н*м |
| Количество ударов | 27000 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 1.5-13 мм, швидкозатискний з Auto-Lock |
| Ступені крутного моменту | 20+2 |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Скорость вращения вала | 0-460 / 0-1800 об/хв |
- Цена: 9 396 ₴









