
Перфоратор Bosch GBH 2-28 Professional (0.88 кВт) (0611267500)
- Готово к отправке
- Код: 0611267500
11 606 ₴
10 092 ₴
-13%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор Bosch GBH 2-28 Professional (0.88 кВт) (0611267500). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 2.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 4-28 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 24 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 12 мм |
| Діаметр свердління коронкою (бетон, цегла) | 68 мм |
| Энеpгия удаpа | 3.2 Дж |
| Комплектация | додаткова рукоятка, обмежувач глибини свердління, пластиковий кейс, гарантійний талон, інструкція |
| Количество ударов | 0-4000 уд/хв |
| Патрон | SDS-plus |
| Мощность | 880 Вт |
| Режимы работы | удар, свердління |
| Робоча висота | 216 мм |
| Скорость вращения вала | 0-900 об/хв |
- Цена: 10 092 ₴



