
Болгарка GWS 750 S Bosch Professional (0,75 кВт, 125 мм) (0601394121)
- Готово к отправке
- Код: 0601394121
3 044 ₴
2 694 ₴
-11%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кутова шліфмашина Bosch GWS 750 S Professional (750 Вт, 125 мм) (0601394121). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 1.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 270х100х73 мм |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 2.5 м |
| Дополнительно | обмеження подачі струму (плавний пуск), система стабілізації оборотів, є регулювання обертів |
| Внешний диаметр | 125 мм |
| Мощность | 750 Вт |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Скорость вращения вала | 2800-11000 об/хв |
- Цена: 2 694 ₴








