
Лобзик електричний Bosch GST 700 Professional (0.5 кВт, 3200 ход/хв) (06012A7020). Оригінал
- Нет в наличии
3 041 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лобзик електричний Bosch GST 700 Professional (0.5 кВт, 3200 ход/хв) (06012A7020). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 20 мм |
| Вес | 2.1 кг |
| Габаритні розміри | 202 мм |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 70 мм |
| Глибина пропилу (кольорові метали) | 10 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 6 мм |
| Комплектация | пилка T 111 C, Basic for Wood |
| Кількість коливань / ходів | 1450-3200 ход/хв |
| Мощность | 500 Вт |
| Тип крепежа | швидкозатискне SDS |
- Цена: 3 041 ₴





