
Нивелир строительный со штативом и измерительной рейкой GOL 26 D / BT 160 / GR 500 Bosch (0601068002)
- Готово к отправке
- Код: 0601068002
17 539 ₴
15 660 ₴
-11%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оптичний нівелір Bosch GOL 26 D + штатив BT 160 + лінійка GR 500 (0601068002). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 1.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 215х135х145 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діапазон самонівелювання | ±15´ |
| Увеличение | х26 |
| Комплектация | штатив BT 160, вимірювальна рейка GR 500, кейс |
| Рабочий диапазон | до 100 м |
| Резьба штатива | 5/8" |
| Степень защиты | IP54 |
| Температура використання | від -10 до +50°C |
| Температура експлуатації | від -20 до +70°C |
| Точность | 1.5 мм на 1 км; 1.6 мм на 30 м |
- Цена: 15 660 ₴








