
Аккумулятор Bosch Professional (Li-Ion, 18 В, 5 А*ч, 2 шт.) + зарядное устройство Bosch GAL1880 CV (1600A00B8J)
- Готово к отправке
- Код: 1600A00B8J
13 240 ₴
11 316 ₴
-15%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумулятор Bosch Professional (Li-Ion, 18 В, 5 А*год, 2 шт.) + зарядний пристрій Bosch GAL1880 CV (1600A00B8J). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5 А*год |
| Габаритні розміри | акумулятор: 115x74x56 мм; зарядний пристрій: 182x115x85 мм |
| Гарантія | 36 |
| Комплектация | акумулятори Bosch GBA 18 (2 шт.), зарядний пристрій Bosch AL 1880CV |
| Напруга акумулятора | 14.4 - 18 В |
| Струм заряджання акумулятора | 8 A |
| Тривалість заряджання акумулятора | 35/45 хв |
| Основные атрибуты | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
- Цена: 11 316 ₴
