
Алмазный отрезной круг универсальный Bosch PF Universal (230х22.23) (2608615066)
- Готово к отправке
- Код: 2608615066
848 ₴
750 ₴
-12%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Алмазний відрізний круг універсальний Bosch PF Universal (230х22.23) (2608615066). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Количество сегментов | 15 |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина сегмента | 10 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.23 мм |
| Внешний диаметр | 230 мм |
| Обрабатываемый материал | по бетону, по кераміці, по цеглі, природний камінь |
| Підходить для | для болгарок, для штроборізів, для бензорізів, для електрорізів |
| Тип | турбосегмент |
| Тип різу | сухий різ |
| Ширина різу | 2.6 мм |
- Цена: 750 ₴
