
Профессиональный перфоратор GBH 2-28 F Bosch Professional (SDS-PLUS, 880 Вт) (0611267600)
- Готово к отправке
- Код: 0611267600
13 696 ₴
11 706 ₴
-15%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор Bosch GBH 2-28 F SDS-PLUS (880 Вт) (0611267600). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 3.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 216х402 мм |
| Гарантія | 36 |
| Диаметр сверла | 8 - 16 мм |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 4 - 28 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 30 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Діаметр свердління коронкою (бетон, цегла) | 68 мм |
| Энеpгия удаpа | 3.2 Дж |
| Количество ударов | 0 - 4000 уд/хв |
| Патрон | SDS-plus |
| Мощность | 880 Вт |
| Режимы работы | удар, свердління |
| Скорость вращения вала | 0 - 900 об/хв |
- Цена: 11 706 ₴









