
Профессиональный перфоратор GBH 240 Bosch Professional (SDS-PLUS, 790 Вт) (0611272100)
- Готово к отправке
- Код: 0611272100
5 791 ₴
4 992 ₴
-14%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор Bosch GBH 240 Professional (790 Вт, 2.7 Дж) (0611272100). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 2.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 24 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 24 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 12 мм |
| Діаметр свердління коронкою (бетон, цегла) | 68 мм |
| Энеpгия удаpа | 2.7 Дж |
| Комплектация | обмежувач глибини 210 мм (1613001010), додаткова рукоятка (2602025141), чемоданчик (2605438524) |
| Количество ударов | 0-4200 уд/хв |
| Патрон | SDS-plus |
| Мощность | 790 Вт |
| Режимы работы | свердління + удар, удар, свердління |
| Робоча висота | 210 мм |
| Скорость вращения вала | 0-930 об/хв |
- Цена: 4 992 ₴




