
Дрель безударная Bosch GBM 6 RE Professional (0.35 кВт, 4000 об/мин) (0601472600)
- Готово к отправке
- Код: 0601472600
3 894 ₴
3 540 ₴
-9%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль безударний Bosch GBM 6 RE Professional (0.35 кВт, 4000 об/хв) (0601472600). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 224х68х183 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 15 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 8 мм |
| Комплектация | швидкозатискний свердлильний патрон |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 12.3 Н*м |
| Мощность | 350 Вт |
| Скорость вращения вала | 0-4000 об/хв |
- Цена: 3 540 ₴









