
Замочный резец Dremel (655) (8 мм) (26150655JA)
- Нет в наличии
- Код: 26150655JA
875 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Замковий різець Dremel (655) (8 мм) (26150655JA). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dremel |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 |
| Допустима швидкість обертання | 35000 об/хв |
| Диаметр | 8 мм |
| Общая длина | 37 мм |
| Применение | для фрезерування, наприклад висвердлювання жолобків у рамах для картин |
| Робоча довжина | 2.7 мм |
| Хвостовик | 3.2 мм |
- Цена: 875 ₴

