
Оптический нивелир Bosch GOL 20 D (0601068400)
- Готово к отправке
- Код: 0601068400
11 676 ₴
10 242 ₴
-12%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оптичний нівелір Bosch GOL 20 D (0601068400). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 215х135х145 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діапазон самонівелювання | ±15´ |
| Увеличение | х20 |
| Комплектация | бленда, кейс 1600A000LF, ключ з внутрішнім шестигранником, відвіс, регулювальний штифт |
| Рабочий диапазон | до 60 м |
| Резьба штатива | 5/8" |
| Степень защиты | IP54 |
| Температура використання | від -10 до +50°C |
| Температура експлуатації | від -20 до +70°C |
| Точность | 3 мм на 30 м; 8´ на 2 мм (бульбашковий рівень) |
- Цена: 10 242 ₴




