
Алмазный отрезной круг по бетону Bosch PF Concrete (350х20/25,4) (2608602544)
- Готово к отправке
- Код: 2608602544
2 673 ₴
2 345 ₴
-12%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Алмазний відрізний круг по бетону Bosch PF Concrete (350х20/25,4) (2608602544). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.63 кг |
| Довжина сегмента | 10 мм |
| Дополнительно | товщина шару напилення: 2.8 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 20/25,4 мм |
| Внешний диаметр | 350 мм |
| Обрабатываемый материал | по бетону |
| Підходить для | для швонарізчиків, для бензорізів, для електрорізів, для каменерізів |
| Тип | алмазні диски |
| Тип різу | сухий різ |
| Ширина різу | 2,8 мм |
- Цена: 2 345 ₴
