
Дрель безударная Bosch GBM 10 RE (0.6 кВт, 2600 об/мин) (0601473600)
- Готово к отправке
- Код: 0601473600
4 982 ₴
4 488 ₴
-10%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль безударний Bosch GBM 10 RE (0.6 кВт, 2600 об/хв) (0601473600). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 267х68х197 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 25 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 10 мм |
| Комплектация | швидкозатискний свердлильний патрон 1-10 мм (2609110750) |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 20 Н*м |
| Мощность | 600 Вт |
| Скорость вращения вала | 0-2600 об/хв |
- Цена: 4 488 ₴









