
Перфоратор Bosch GBH 4-32 DFR SDS-PLUS (900 Вт) (0611332100)
- Готово к отправке
- Код: 0611332100
35 487 ₴
30 858 ₴
-13%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор Bosch GBH 4-32 DFR SDS-PLUS (900 Вт) (0611332100). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 4.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 6-32 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 32 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Діаметр свердління коронкою (бетон, цегла) | 90 мм |
| Энеpгия удаpа | 4.2 Дж |
| Комплектация | додаткова рукоятка (2602025176), обмежувач глибини 310 мм (1613001003), змінний патрон SDS-plus (2608572213), тюбик з мастилом (1615430010), серветка, чемоданчик (2605438651) |
| Количество ударов | 0-3600 уд/хв |
| Патрон | SDS-plus |
| Мощность | 900 Вт |
| Режимы работы | удар, свердління, сведління з ударом |
| Робоча висота | 226 мм |
| Скорость вращения вала | 0-760 об/хв |
- Цена: 30 858 ₴








