
Перфоратор Bosch GBH 3-28 DRE Professional (800 Вт, 3.1 Дж) (061123A000)
- Готово к отправке
- Код: 061123A000
18 987 ₴
16 368 ₴
-14%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор Bosch GBH 3-28 DRE Professional (800 Вт, 3.1 Дж) (061123A000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 3.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 4-28 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 24 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 12 мм |
| Діаметр свердління коронкою (бетон, цегла) | 82 мм |
| Энеpгия удаpа | 3.1 Дж |
| Комплектация | додаткова рукоятка (2602025191), обмежувач глибини 210 мм (1613001010), тюбик з мастилом, серветка, чемоданчик (2605438651) |
| Количество ударов | 0-4000 уд/хв |
| Патрон | SDS-plus |
| Мощность | 800 Вт |
| Режимы работы | удар, свердління, свердління з ударом |
| Робоча висота | 233 мм |
| Скорость вращения вала | 0-900 об/хв |
- Цена: 16 368 ₴




