
Профессиональный отбойный молоток GSH 11 E Bosch (1,5 кВт, 16,8 Дж) (0611316708)
- Готово к отправке
- Код: 0611316708
39 891 ₴
34 992 ₴
-12%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Відбійний молоток Bosch GSH 11 E Professional (1500 Вт, 16.8 Дж) (0611316708). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 10.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 270 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | регулювання числа ударів; підтримка числа ударів / система Constant Electronic; індикатор заміни вугільних щіток, антивібраційна система, плавний пуск, регулювання позиції зубила |
| Энеpгия удаpа | 16.8 Дж |
| Комплектация | кейс 2 605 438 297; додаткова рукоятка 2 602 025 076; 1 плоске зубило, SDS-max, RTec Sharp, 400 мм2 608 690 124; серветка; тюбик зі змазкою № ET 1 615 430 010 |
| Количество ударов | 1890 уд/хв / 900-1890 уд/хв |
| Патрон | SDS-max |
| Мощность | 1500 Вт |
- Цена: 34 992 ₴





