
Зарядный инвертор HY 410 Hyundai (6 / 12 Вольт, 4 Ампера)
- Нет в наличии
- Код: HY 410
2 168 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інверторний зарядний пристрій Hyundai HY 410 (6/12 В, 4 А). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hyundai |
| Тип | Зарядное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 110 А*год |
| Габаритні розміри | 290x140x50 мм |
| Дополнительно | захист від короткого замикання; захист від неправильної полярності |
| Матеріал корпуса | ударостійкий пластик |
| Напруга акумулятора | 6 В / 12 В |
| Напряжение питания | 220 B |
| Режимы работы | автоматичний заряд |
| Струм заряджання акумулятора | 4 А |
| Степень защиты | IP65 |
| Тип аккумулятора | AGM , LiFePO4 , GEL, свинцево-кислотні батареї (WET) |
- Цена: 2 168 ₴


