
Мини-мойка Karcher K 5 WCM (2.1 кВт, 500 л/ч) (1.324-400.0)
- Готово к отправке
- Код: 1.324-400.0
16 649 ₴
14 999 ₴
-10%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Міні-мийка Karcher K 5 WCM (2.1 кВт, 500 л/год) (1.324-400.0). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 16 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 369x329x901 мм |
| Довжина шлангу | 8 м |
| Дополнительно | струменева трубка Vario Power, грязьова фреза, шланг високого тиску: 8 м, подача мийного засобу через: всмоктувальний шланг, мотор з водяним охолодженням, вбудований фільтр тонкого очищення води, адаптер підключення до садового шланга 3/4" |
| Мощность | 2100 Вт |
| Производительность | 500 л/год |
| Температура води | 40°C |
| Давление | 145 бар / 11 МПа |
- Цена: 14 999 ₴








