
Акумуляторна безщіткова болгарка Metabo WB 18 LT BL 11-125 Quick (18 В, без АКБ, 125 мм) (613054850). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 613054850
11 602 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна безщіткова болгарка Metabo WB 18 LT BL 11-125 Quick (18 В, без АКБ, 125 мм) (613054850). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2х8 А*год |
| Вес | 1.8 кг |
| Глибина різу | 27 мм |
| Дополнительно | плавний пуск, захист від повторного пуску, захист двигуна від перевантаження, миттєва зупинка |
| Внешний диаметр | 125 мм |
| Комплектация | захисний кожух, опорний фланець, швидкозатискна гайка M-Quick, додаткова рукоятка, пилозахисний фільтр, без АКБ, без зарядного пристрою |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 10000 об/хв |
- Цена: 11 602 ₴









