
Бензинова мотопомпа AL-KO Comfort BMP (2.3 к.с.) (113793). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 113793
10 573 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бензинова мотопомпа AL-KO Comfort BMP (2.3 к.с.) (113793). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 13 кг |
| Высота всасывания | 6 м |
| Висота напору | 36 м |
| Габаритні розміри | 385 x 280 x 375 мм |
| Діаметр патрубка / з'єднання | 25 мм |
| Объем двигателя | 97 куб.см |
| Об'єм оливного бака | 0.35 л |
| Объем топливного бака | 1.4 л |
| Мощность | 2.3 к.с. |
| Производительность | 233 л/хв |
| Розмір часток у воді | 3 мм |
| Тип двигателя | бензиновий, 4-тактний, 1-циліндровий |
| Тип жидкости | чиста вода |
- Цена: 10 573 ₴



