
Дрель ударная Bosch EasyImpact 570 (570 Вт) (0603133220)
- Готово к отправке
- Код: 0603133220
2 183 ₴
1 932 ₴
-11%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль ударний Bosch EasyImpact 570 (570 Вт) (0603133220). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 12 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 25 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 10 мм |
| Комплектация | додаткова рукоятка, чемодан, інструкція |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 15 Нм |
| Количество ударов | 45000 уд/хв |
| Патрон | швидкозатискний (до 13 мм) |
| Мощность | 570 Вт |
| Режимы работы | свердління, ударне свердління |
| Скорость вращения вала | до 3000 об/хв |
- Цена: 1 932 ₴




