
Электропила цепная Bosch UniversalChain 40 (1.8 кВт, 400 мм) (06008B8402)
- Готово к отправке
- Код: 06008B8402
6 343 ₴
5 766 ₴
-9%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електропила ланцюгова Bosch UniversalChain 40 (1.8 кВт, 400 мм) (06008B8402). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 4.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити полотна | 400 мм |
| Габаритні розміри | 415x274x216 мм |
| Комплектация | шина, ланцюг, захисний кожух |
| Крок зубців | 3/8" |
| Об'єм оливного бака | 0.25 л |
| Мощность | 1800 Вт |
| Швидкість ланцюга | 12 м/с |
- Цена: 5 766 ₴





