
Акумуляторний ударний шуруповерт Metabo SB 18 L Mobile Workshop (18 В, 2х2 А*год) (602317870). Оригінал
- Нет в наличии
14 584 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний шуруповерт Metabo SB 18 L Mobile Workshop (18 В, 2х2 А*год) (602317870). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2х2 А*год |
| Вес | 1.7 кг |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 10 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 20 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 10 мм |
| Комплектация | гачок, 2 акумулятори, зарядний пристрій, набір розхідника Mobile Workshop, кейс |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 25/50 Н*м |
| Количество ударов | 27000 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 1.5-13 мм, швидкозатискний |
| Режимы работы | свердління, свердління з ударом, закручування |
| Тип | ударний |
| Скорость вращения вала | 0-450 об/хв |
- Цена: 14 584 ₴




