
Верстат свердлильний GTM DB30 (0.55 кВт) (16002). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 16002
21 347 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Верстат свердлильний GTM DB30 (0.55 кВт) (16002). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 43 кг |
| Вылет шпинделя | 155 мм |
| Габарити платформи | 416х246 мм |
| Гарантія | 12 |
| Дисплей | є |
| Дополнительно | є підсвітка |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 16 мм |
| Диаметр трубы | 60 мм |
| Комплектация | лещата 75 мм, набір шестигранників, поличка для інструментів, захисний екран, клин |
| Конус шпинделя | MT-2 |
| Кут нахилу стола | ±45˚ |
| Лазерный диод | є |
| Напряжение питания | 220 В |
| Патрон | швидкозатискний |
| Мощность | 550 Вт |
| Размер стола | 243х243 мм |
| Ход пиноли | 90 мм |
| Скорость вращения вала | 340-2200 об/хв |
- Цена: 21 347 ₴



