
Зарядное устройство Makita DC40RA (40 В) (191E07-8)
- Нет в наличии
- Код: 191E07-8
7 536 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зарядний пристрій Makita DC40RA (36 В) (191E07-8). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1 кг |
| Гарантія | 36 |
| Напруга акумулятора | 40 В |
| Напряжение питания | 230 В |
| Струм заряджання акумулятора | 6 А |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тривалість заряджання акумулятора | 28-45 хв |
- Цена: 7 536 ₴

