
Вібраційна шліфмашина Metabo SRE 4350 TurboTec (0.35 кВт, 184 мм) (611350000). Оригінал
- Нет в наличии
9 677 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вібраційна шліфмашина Metabo SRE 4350 TurboTec (0.35 кВт, 184 мм) (611350000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 2.2 мм |
| Вес | 2.4 кг |
| Габарити платформи | 184х92 мм |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Комплектация | тканинні мішки-пилозбірники, шліфувальна плита з липучкою, додаткова знімна рукоятка |
| Кількість коливань / ходів | 8400-22000 кол/хв |
| Мощность | 350 Вт |
- Цена: 9 677 ₴






