
Дриль-шуруповерт Metabo BS 18 LTX BL Q I + кейс (18 В, без АКБ, 130 Н*м) (602359840). Оригінал
- Нет в наличии
17 446 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль-шуруповерт Metabo BS 18 LTX BL Q I + кейс (18 В, без АКБ, 130 Н*м) (602359840). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Імпульсний момент | 65 Н*м |
| Вес | 1.7 кг |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 68 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | швидкозмінні свердлильні патрони, швидкозмінні власники насадок, додаткова рукоятка, гачок для носіння на ремені і відділення для насадок, metaBOX 145 L, без АКБ |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 65/130 Н*м |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 1.5-13 мм, швидкозмінний, внутр. шестигранник 1/4" |
| Режимы работы | свердління, закручування |
| Тип | безударний |
| Скорость вращения вала | 0-550/0-2000 об/хв |
- Цена: 17 446 ₴







