
Болгарка Metabo WEA 26-230 MVT Quick (2.6 кВт, 230 мм) (606476000). Оригінал
- Нет в наличии
12 591 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Болгарка Metabo WEA 26-230 MVT Quick (2.6 кВт, 230 мм) (606476000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.4 кг |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Дополнительно | плавний пуск, автобалансир, захист від повторного пуску, захист двигуна від перевантаження, поворотна задня рукоятка, кнопка пуску з фіксацією |
| Диаметр диска | 230 мм |
| Комплектация | захисний кожух, опорний фланець, швидкозатискна гайка, додаткова рукоятка Metabo VibraTech (MVT) |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 18 Н*м |
| Мощность | 2600 Вт |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Скорость вращения вала | 6600 об/хв |
- Цена: 12 591 ₴




