
Пневматичний заклепочник Mighty Seven PA-211 (6.3 бар, 2.9 л/цикл) (26437). Оригінал
- Нет в наличии
19 617 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пневматичний заклепочник Mighty Seven PA-211 (6.3 бар, 2.9 л/цикл) (26437). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MIGHTY SEVEN |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 18 мм |
| Вес | 1.75 кг |
| Гарантія | 12 |
| Діаметр шлангу (внутрішній) | 10 мм |
| Діаметр штуцера | 1/4" |
| Усилие | 1.7 кН |
| Розхід повітря | 2.9 л/цикл |
| Давление | 6.3 бар |
- Цена: 19 617 ₴
