
Віброшліфмашина Makita M9203 (0.19 кВт, 185 мм). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: M9203
3 964 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Віброшліфмашина Makita M9203 (0.19 кВт, 185 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 2 мм |
| Вес | 1.4 кг |
| Габарити платформи | 92x185 мм |
| Габаритні розміри | 252x92x154 мм |
| Гарантія | 36 |
| Комплектация | абразивний папір, пилозбірник, пуансон для паперу |
| Кількість коливань / ходів | 24000 кол/хв |
| Мощность | 190 Вт |
| Розміри шліфувальної стрічки | 93x228 мм |
| Скорость вращения вала | 12000 об/хв |
- Цена: 3 964 ₴

