
Акумуляторний ударний гайковерт Metabo SSW 18 LTX 300 BL (18 В, 2х4 А*год) (602395800). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 602395800
19 737 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний гайковерт Metabo SSW 18 LTX 300 BL (18 В, 2х4 А*год) (602395800). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2х4 А*год |
| Вес | 1.7 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | макс. розмір гвинта: M18; реверс |
| Комплектация | гачок для носіння на ремені, 2 акумуляторних блоки LiHD (18 В/4 А*год), зарядний пристрій ASC 55 "AIR COOLED", metaBOX 145 |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 300 Н*м |
| Количество ударов | 3750 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | квадрат (1/2") |
| Скорость вращения вала | 0-2650 об/хв |
- Цена: 19 737 ₴




