
Болгарка з плоским редуктором Metabo WEPBF 15-150 Quick (1.55 кВт, 150 мм) (613085000). Оригінал
- Нет в наличии
17 492 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Болгарка з плоским редуктором Metabo WEPBF 15-150 Quick (1.55 кВт, 150 мм) (613085000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.9 кг |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Дополнительно | плавний пуск, захист від повторного пуску, підтримання оборотів при навантаженні, захист двигуна від перевантаження, миттєва зупинка, мінімальний можливий кут: 39° |
| Диаметр диска | 150 мм |
| Комплектация | захисний кожух, опорний фланець, швидкозатискна гайка, додаткова рукоятка Metabo VibraTech (MVT), 1 ламельний шліфувальний круг Flexiamant Super Convex (150 мм; P60) |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 3.9 Н*м |
| Мощность | 1550 Вт |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Скорость вращения вала | 9600 об/хв |
- Цена: 17 492 ₴




