
Болгарка з плоским редуктором Metabo WEF 9-125 Quick (0.91 кВт, 125 мм) (613060000). Оригінал
- Нет в наличии
13 324 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Болгарка з плоским редуктором Metabo WEF 9-125 Quick (0.91 кВт, 125 мм) (613060000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.1 кг |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Дополнительно | плавний пуск, захист від повторного пуску, захист двигуна від перевантаження |
| Диаметр диска | 125 мм |
| Комплектация | захисний кожух, опорний фланець, швидкозатискна гайка, додаткова рукоятка Metabo VibraTech (MVT), 1 ламельний шліфувальний круг Flexiamant Super Convex (125 мм; P60) |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 2 Н*м |
| Мощность | 910 Вт |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Скорость вращения вала | 10000 об/хв |
- Цена: 13 324 ₴







