
Мережевий шуруповерт Metabo USE 8 (0.55 кВт, 31 Н*м) (620002000). Оригінал
- Нет в наличии
12 545 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мережевий шуруповерт Metabo USE 8 (0.55 кВт, 31 Н*м) (620002000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.3 кг |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Комплектация | тримач насадок з пружинним стопорним кільцем, втулка упору глибини (довжина 77 мм, Ø 18 мм), додаткова довга рукоятка |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 31 Н*м |
| Патрон | внутрішній шестигранник 1/4" |
| Мощность | 550 Вт |
| Скорость вращения вала | 0-900 об/хв |
- Цена: 12 545 ₴






