
Болгарка Metabo W 2000-230 (2 кВт, 230 мм) (606430010). Оригінал
- Нет в наличии
7 547 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Болгарка Metabo W 2000-230 (2 кВт, 230 мм) (606430010). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.2 кг |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Диаметр диска | 230 мм |
| Комплектация | захисний кожух, опорний фланець, гайка з двома торцевими отворами, додаткова рукоятка, ключі під два отвори |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 13 Н*м |
| Мощность | 2000 Вт |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Скорость вращения вала | 6600 об/хв |
- Цена: 7 547 ₴


